Na święta i Nowy Rok 2014

Kochani!
Koniec roku to czas podsumowań. Te ostatnie miesiące były dla nas obfite w pracę i mamy głęboką nadzieję, że pierwsze owoce będą widoczne już na początku przyszłego roku.
Dziękujemy wam za wsparcie i miłe słowa - wszystkim życzymy dużo odpoczynku i spokoju w te święta oraz pomyślności, sukcesów i mnóstwo uśmiechu na nadchodzący 2014 rok!

Życząc Wam odpoczynku, spokoju w święta oraz samych sukcesów i pełni uśmiechów w Nowym Roku 2014, pragniemy zwrócić Waszą uwagę na szkolenie, które odbyło się w grudniu.

Pierwsze szkolenie zorganizowane przez Naszą Fundację odbyło się 7 grudnia na Uniwersytecie Zielonogórskim!

Szkolenie poprowadziła P. Dorota Gromnicka, psycholog i psychoterapeuta, a zarazem członek Fundacji „Ja, My, Oni”. Składało się z dwóch części - merytorycznej i warsztatowej.
Poruszono najistotniejsze problemy dotyczące depresji. Czym jest? Jak ją rozpoznać? Jak wspierać, jak pomóc, jak nie zaszkodzić?
Dorota przedstawiła możliwe formy pomocy- psychoterapię, farmakoterapię, autoterapię. W szkoleniu wzieli udział przedstawiciele instytucji świadczących pomoc osobom chorym oraz biednym, a także studenci i osoby indywidualne.
W przyszłym roku planujemy cykl szkoleń, na które już teraz serdecznie zapraszamy! :)