Piknik z okazji 110-lecia Szpitala w Międzyrzeczu

Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu obchodził 19 września swoje 110-lecie! W uroczystościach jubileuszowych udział wzięli również przedstawiciele naszej Fundacji. 

W części konferencyjnej swoje pięć minut miał także Prezes Fundacji Ja, My, Oni Sławomir Kozieł, który w swoim wystąpieniu przedstawił współczesny problem, jakim jest depresja oraz opowiedział o działaniach prowadzonych przez Fundację.

Zwieńczeniem obchodów był Piknik Integracyjny, w trakcie którego zaprezentowali się artyści działający przy  Międzyrzeckim Ośrodku Kultury, Stowarzyszeniu Abstynenckim OAZA z Międzyrzecza oraz sami pacjenci Szpitala w Międzyrzeczu. W czasie Pikniku rozstrzygnięty został też konkurs plastyczny pt. "Zdrowy i Chory we współczesnym świecie".         Nasza Fundacja pomogła przy organizacji imprezy, a z rąk przedstawicielki Komendy Powiatowej Policji z Międzyrzecza oraz Prezesa Fundacji Ja, My, Oni wręczone zostały nagrody dla laureatów konkursu, wśród których znaleźli się również pacjenci Szpitala w Międzyrzeczu.

Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie, gratulujemy, a także życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności!